Sterilizācijas iepakojamie materiāli un aprīkojums

Iepakojamo materiālu uzdevumi ir atvieglot medicīnisko instrumentu iesaiņošanu, ļaujot iepakojuma saturam būt pilnībā sterilizētam, aizsargātam uzglabāšanas un transportēšanas laikā un veicināt tā aseptiku izmantošanas laikā.

Mēs piedāvājam iesaiņot Jūsu medicīnas ierīces ar pārliecību un izmantot materiālus, kas saderīgi ar sterilizācijas metodēm, ko izmanto visā veselības aprūpes vidē. Mēs gribam būt un esam atbildīgs Jūsu partneris infekciju kontroles ķēdē, tāpēc piedāvājam tikai pārbaudītus produktus.


Valcēšanas ierīces

Hawo tehnoloģijas ir pielāgotas klientu prasībām. Hawo savos produktos un darbībā uzstāj uz precīzu funkcionalitāti un maksimālu ergonomiku – un, protams, augstākajiem iespējamajiem drošības un kvalitātes standartiem.


Stericlin

Papīra plastikāta iepakojamie materiāli VP STERICLIN GmbH (Vācija) ir vienreizējas lietošanas papīra vai neaustu materiālu Sterilās Barjeru Sistēmas (SBS), kas konsekventi pārspēj parastos tekstilmateriālus, palīdzot samazināt risku veselības aprūpē potenciāli iegūstamām infekcijām.

VP Stericlin piedāvātais augstas izsturības papīrs (70 g/m²) ir efektīva barjera pret baktērijām, vienlaicīgi ļaujot pārraidīt tvaika un citas sterilizācijas gāzes. Uz iepakojamajiem materiāliem ir norādīti trīs procesa indikatori, kas informē, kādai sterilizācijai tas paredzēts: tvaika, etilēnoksīda vai formaldehīda. Šī informācija uzdrukāta uz sānu šuves, kas nekontaktē ar iepakojamo saturu.


Alhstrom

Iepakojamais kreppapīrs Ahlstrom (Somija) Ahlstrom Reliance® piedāvās vienreizējas lietošanas SBS tiek izgatavotas no neaustiem materiāliem un papīra, kas nodrošina baktēriju barjeru un ir svarīgs posms ķēdē, lai novērstu iespēju iegūt kādu no nevēlamām infekcijām. Produktu klāsts sastāv no dažāda veida materiāliem, kas ražoti no celulozes, celulozes/sintētiskās vai sintētiskās šķiedras. Šis plaša spektra materiālu klāsts ļauj Jums izvēlēties vispiemērotāko sistēmu Jūsu vajadzībām.

© 2008-2024 SIA "AB Medical Group Riga"